• BANNER111
 • BANNER222
 • BANNER333
 • R&D Team with 100-members
  <

  Ekipi R&D me 100 anëtarë

  Ekipi profesional R&D me 100 anëtarë përdor risi për të stimuluar prodhimin dhe krijon produkte me cilësi të lartë për ju.
 • 1000 Technical Employees
  <

  1000 punonjës teknikë

  1000 punonjësit teknikë janë të aftë në operacion, vazhdojnë të përmirësohen dhe paraqesin teknikë të përsosur për të prodhuar mbështjellje alumini me cilësi të lartë, fletë alumini, rrethi alumini, pllaka alumini, pjatë shirit alumini, petë alumini, pllaka alumini dhe profili alumini etj.
 • Quality Control Team
  <

  Ekipi i Kontrollit të Cilësisë

  Në korrik 2007, kompania jonë kaloi ISO9000: 2000 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, duke kontaktuar me standardet ndërkombëtare.
 • about

RRETH NESH

Qinghai Shuanglin Jiate Metal Technology Co, Ltd ishte themeluar në shtator 1997, Ne jemi profesionistë për të gjitha llojet e lëndëve të para të aluminit si spirale alumini, fletë alumini, petë alumini, prodhues Rrethi alumini në Kinë. si detyra jonë, duke pasur besim të mirë si besimi ynë, duke ofruar shërbim me efikasitet të lartë si standardin tonë, ne gjithmonë do të vazhdojmë të shërbejmë për klientët në të gjithë botën.

MËSO MË SHUMË

PRODUKTET kryesore