• BANNER111
 • BANNER222
 • BANNER333
 • R&D Team with 100-members
  <

  Тим за истражување и развој со 100 члена

  Професионалниот тим за истражување и развој со 100 члена користи иновација за да го стимулира производството и создава производи со висок квалитет за вас.
 • 1000 Technical Employees
  <

  1000 Технички вработени

  1000-те технички вработени се квалификувани во работењето, продолжуваат да ја подобруваат и презентираат совршената техника за производство на висококвалитетна алуминиумска калем, алуминиумски лим, алуминиумски круг, алуминиумска плоча, алуминиумска плоча, алуминиумска фолија, алуминиумска голтка и профил од алуминиум итн.
 • Quality Control Team
  <

  Тим за контрола на квалитет

  Во јули 2007 година, нашата компанија помина сертификација на систем за управување со квалитет ISO9000: 2000, во контакт со меѓународните стандарди.
 • about

ЗА НАС

Qinghai Shuanglin Jiate Метал технологија Co, Ltd е основана во септември 1997 година, ние сме професионални за сите видови алуминиумска суровина како алуминиум калем, алуминиум лим, алуминиумска фолија, производител на алуминиумски кругови во Кина. како наша задача, имајќи добра верба како наше верување, нудејќи услуга со висока ефикасност како наш стандард, ние секогаш ќе продолжиме да сервисираме за клиенти низ целиот свет.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Главни производи